MyLongJu Web Panel 1.0

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MyLongJu Web Panel 1.0

MT2'NIN NABZI BURADA ATIYOR

Mmyt2 Süper Server kesin girer.(Kendi Uploadım) No hamachi No rapid

Hectorwilla
    Site Sahibi
    Site Sahibi

Mmyt2 Süper Server kesin girer.(Kendi Uploadım) No hamachi No rapid Shanex10
    Aktiflik" :
    Mmyt2 Süper Server kesin girer.(Kendi Uploadım) No hamachi No rapid Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Mmyt2 Süper Server kesin girer.(Kendi Uploadım) No hamachi No rapid Right_bar_bleue

Mmyt2 Süper Server kesin girer.(Kendi Uploadım) No hamachi No rapid Shanex12

Mmyt2 Süper Server kesin girer.(Kendi Uploadım) No hamachi No rapid Empty Mmyt2 Süper Server kesin girer.(Kendi Uploadım) No hamachi No rapid

Mesaj tarafından Hectorwilla C.tesi Şub. 20, 2010 2:26 pm

mmyt2 harika bi pvp server para kasmak çok kolay 150k ile500k arası para dusuo bi slottanda 5 tane bole dusuo ordan hesap edin npclerde 54 zırhlar 30 silahlar var ama muho celiqler 65 dier silahlar 50m 100m ve 200m yi iyi kasarsanız 5-10 dk ta yaparsınız be yapabiliyorum ama üyelik bazen olmuyo deneyin hata verip altta olmuş gibi gosteririse olmaz üstte hiç bi yazı olmadan uyelık alınmış gibi gostermeli deneyin olmassa 5 kerede kesin olur...
    İşte Linkler:

ID:
    ŞİFRE:
    ŞİFRE TEKRAR:
    EMAİL:
    GERÇEK İSMİNİZ:
    RESİMDE GORDUKLERİNİZ:
    SEÇMELİ OLAN SORU SEÇCEKSİNİZ O OLE KALSIN ELLMEYİN:
    SON İKİ KUTUYADA ASDASD FLN BOLE BİSELER SALLAYIN....

Link:http://ul.to/6x93z9/ (tükçedir metin2 tr nin içine atıp oyuna girceksiniz)

localetr addr hatası verirse pack in içinden locale tr addr yi silin honkong setguildmark mı ne bole bisey xD
    hata verirse mmomt2 sayfasında bi konu var tüm hatalar ve çözümleri ordan yardım alabilirsiniz kesinlikle duzelıo...

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 5:22 pm