MyLongJu Web Panel 1.0

MT2'NIN NABZI BURADA ATIYOR

Cahamps Mt2

Paylaş

Hectorwilla
    Site Sahibi
    Site Sahibi

Aktiflik" :
    999 / 999999 / 999

Cahamps Mt2

Mesaj tarafından Hectorwilla Bir C.tesi Şub. 20, 2010 2:57 pm

19 ŞUBAT CUMA Günceldir.

Destek Sitesi: www.champsmetin2.tk

VPS Geçiş Tarihi Kalan Gün Sayısı : 1Gün
    Büyük Güne Son Saatler Binlerce Mt2 Pvp Oyuncusu Bunu Bekliyor..
    Tanıtım Video'su için
    Tıklayın

[

Server Özellikleri ; Selam arkadaşlar geçen açmıştım konuyu ama özellikleri yazmadım ağlara gelen herkes soruyodu özellikleri tek tek yazacağıma burdan yazayim herkes ona göre gelsin istedim...

1- Para kasmak cok kolay köpeklerden 50-100 k düsüyor..

2- Item yükseltmek ve exp kasmak zor..

3- Demirci item yakiyor NPC'lerde +9 item yok büyülü metal yok.. + basma itemleri 'Yardımcı Nesneler' diye bi NPC de..

4- Market görevini yaptiktan sonra 31 lwl oluyosunuz ve Asker At alıyosunuz.

5- Anlayacağınız oyunu bilenlerin oynayabileceği bi pvp hazirladik.. Kimseye item yang level yardımı yapmıyoruz..

6- 12 subatta Dedicated Servere gecicez yani bunu BETA olarak örneklersek 12 subatta tam sürüme gecicez =)

7- Burda kasmış olduğunuz 1 gram expi itemleri vs.. bile aynen sorunsuzca dedicated servere geçiricez..

8- Gerçek paraya item yang vs satılmayacak! Yok sunucu kirasıymış yok bilmemneymiş =)

9- Genelde sohbet ederiz yeri gelir dertlesiriz ama küfüre asla taviz vermeyiz.. Burnu büyüklerden değiliz görmüş geçirmişiz

10- Özelliklerimiz özetle bunlar arkadaşlar zor bi pvp istiosanız sunucuya sorunsuz giriş yapmak istiosanız istediğiniz saatte Buyrun gelin...

Kurucudan ;

DİP NOT :
    Karakterleriniz ve expleriniz itemleriniz olduğu gibi duruyor ve sorunsuzca yeni sistemimize geçirmeyi başardık...

Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur...

Forum Saati C.tesi Ekim 20, 2018 6:16 pm